Pies Airedale – temperament

Czujesz się samotny i szukasz dla siebie towarzystwa na długie zimowe wieczory? Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Odpowiednie wychowanie, wytresowanie nawet z największego psiego „zabijaki” stworzy Twojego najwierniejszego i posłusznego kompana. Jeżeli jednak nie jesteś fanem groźnych wilczurów, które trzeba nieustannie mieć na oku, proponujemy Ci psa z natury łagodnego i przyjaznego.

Airedale terrier to jeden z najbliższych człowiekowi psów, o iście anielskim charakterze i niezwykle wesołym, sympatycznym usposobieniu. Jest to idealna rasa zwłaszcza w sytuacji, gdy nie do końca ufamy psiej naturze lub posiadamy dzieci. Psy te są absolutnie niegroźne i przystosowane do obcowania z ludźmi, jak żadne inne. Oprócz tego są skore do zabawy, dlatego nigdy nie będziesz się ze swoim Airedale terrierem nudził. Wręcz przeciwnie – to on może w efektywny sposób zamęczyć swego właściciela przez nieustającą ochotę do zabawy. Jeżeli więc poszukujesz zwierzaka dla siebie, Airedale terrier jest psiakiem jak najbardziej wartym rozważenia.

One Reply to “Pies Airedale – temperament”

  1. W ostatnim czasie bardzo popularna rasa w Polsce. Jak porównywałem cenę i oglądałem opinie to ludzie byli zadowoleni. Myślę, że fajna opcja na wieś, bo do bloku ten pies troszkę za duży. Czy takiego psa obcina się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *